איך לבנות דלת רשת לבית לבד

דלת רשת היא אמצעי נדרש ויעיל בבית עם חצר, היא מאפשרת לאוויר להיכנס הביתה בלי שחרקים ובעיקר יתושים יוכלו לנצל את הפתח ולהסתנן לבפנים, אבל אם תחליטו לרכוש דלת רשת תגלו כי המחיר לא כל כך זול ויש גם לדאוג להובלה שאף מייקרת בצורה נוספת את המחיר…

אך יש גם דרך נוספת והיא עולה פחות מ 100 ₪, אין צורך בהובלה אלא רק קנייה של החלקים בנפרד והם כולם נכנסים אל תוך הרכב הפרטי.

בניית דלת רשת מעץ לבד

אז כדי לבצע את המשימה נצטרך קודם כל לקחת מידות פנים של הדלת לה אנחנו רוצים להוסיף את דלת הרשת, קחו סרט מדידה ומדדו ממשקוף למשקוף לרוחב ולגובה, דלת הרשת אמורה להתחבר באופן מושלם לפנים הדלת.

אחרי שיש בידיכם את המידות הרצויות גשו לחנות הכלבו טכני הקרובה לבתיכם ורכשו קרשים מעץ אורן מוקצע של 4 ס"מ רוחב על 2 ס"מ עובי על פי המידות הרצויות קחו הזמנה כפולה שתספיק לשתי מסגרות (עושים דלת סנדוויץ').

כמו כן רכשו שני צירי ספר ממתכת המתאימים בגודלם למשקוף הבית שלכם, אם אתם רוצים להתאים אותם לצבע משקוף הדלת רכשו בנוסף גם ספריי צבע מתאים.

בנוסף רכשו גם ידית משיכה ממתכת יש המון סוגים בחרו את זו שאתם הכי אוהבים למראה עין.

עוד פריט שתצטרכו זה רשת דלת, בקשו מהמוכר שיחתוך לכם רשת על פי המידות הרצויות.

רכשו גם דבק נגרים טוב.

לסיום רכשו מספיק ברגים בגודל הנכון שלא יעברו את הדלת בעת הברגתם.

• חתכו את הקרשים בקצותיהם בזווית 45 מעלות כך שיצרו מבנה מלבני בעת הרכבתם ועשו כך לשתי המסגרות.
• על משטח ישר (רצפה או שולחן) צרו את הצורה של המסגרת על ידי הצמדת החלקים ומרחו על הקצוות החתוכים דבק נגרים והצמידו יחד עם בורג לזווית מושלמת והשאירו כך לייבוש של 24 שעות.
• למחרת קחו את שתי המסגרות הצמידו לאחת מהן את הרשת בצורה ישרה שבולטת באופן שווה מכל הצדדים וחתכו את הרשת.
• הצמידו את שתי המסגרות בצורת סנדוויץ כאשר הרשת במרכז והמסגרות חופפות אחת לשנייה והבריגו את הברגים כדי שיתפסו את שתי המסגרות יחד.
• מקמו את דלת הרשת במקומה הרצוי וסמנו עם עיפרון היכן צריכים הצירים לשבת ולאחר מכן מקמו אותם שם עם כמה ברגים.
• לסיום הוסיפו את הידית ויש לכם דלת רשת.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.